Wookyho novinky na zjedenie

Informačná správa o ukončení predaja e-kníh a e-časopisov na e-shope www.oknihe.sk

24. 2. 2015

Ukončení oknihe.skMilý zákazník e-shopu www.oknihe.sk,

ku dňu 28. 2. 2015 dôjde k ukončeniu predaja e-kníh a e-časopisov na e-shope www.oknihe.sk. Nemusíš mať ale obavy, že by si prišiel o už zakúpené e-knihy alebo e-časopisy.

Tvoj účet vrátane obsahu tvojej knižnice bude presunutý pod správu iného obchodu platformy Wooky - www.rajknih.sk, kde budeš mať aj naďalej možnosť čítať e-knihy a e-časopisy, pracovať so svojou knižnicou alebo kupovať nové tituly.

Aby prevod tvojho účtu prebehol bez komplikácii, skontroluj si prosím v nastaveniach tvojho účtu, či je tvoja emailová adresa platná.

O ďalšom postupe a všetkých zmenách ťa budeme informovať.

Ak budeš mať nejaké otázky, kontaktuj našu technickú podporu v čase od 8:00 do 16:00 na telefónnom čísle  +421 915 999 985, alebo na info@rajknih.sk.

Tvoj tím Wooky.

I´m back! Zdolala som iPhone 6 a iPhone 6 Plus

6. 2. 2015

Wooky - Zdolala som iPhone 6 a iPhone 6 Plus.Viem, nemala by som sa příliš nafukovať, protože som mala problém so smartfónmi iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Už som ale v absolútnej forme. Aj keď som vo svojej verzii nepreskočila Terminátora T-1000, prichádzam vo verzii 3.2, ktorá rieši všetky problémy na iPhonoch 6, 6 Plus a prináša množstvo vylepšení.
Všetkým sa veľmi ospravedlňujem a dúfam, že ma zasa budete aktívne využívať na čítanie.

Vaša aplikácia Wooky.

Staršie články